Будьте другом своїй дитині. Проявляйте зацікавленість її захопленнями і обговорюйте проблеми, що виникають, тоді Вашій дитині не доведеться шукати підтримки у віртуальних друзів.
1. Складіть правила безпечної поведінки в Інтернеті, а також алгоритм дій дитини при зіткненні з небезпечним незнайомцем або сексуальним домаганням.
2. Напишіть ці правила на папері і прикріпіть біля комп’ютера!
3. Ваша дитина має пам’ятати : нікому не повідомляти особисте ім’я, вік, номер телефону, домашню адресу, номер школи, а також не слід висилати свої фотографії людям, з якими вона познайомилась в Інтернеті.
4. Попросіть Вашу дитину відразу ж розповідати Вам про неприємні ситуації під час спілкування в Інтернеті, наголосивши, що Ви не будете сердитися, про що б вона не розповідала.
5. Переглядайте інформацію, що міститься в комп’ютері Вашої дитини. Це допоможе Вам контролювати її спілкування в мережі. Але пам’ятайте, що дитина може користуватися Інтернетом не тільки вдома.
6.Нагадуйте дитині про те, що всі правила безпеки в Інтернеті залишаються в силі й тоді, коли вона користується комп’ютером не вдома.
Немає коментарів:
Дописати коментар